Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Bądź Fit z „Hubalem”

13-09-2018

W imieniu organizatorów zapraszamy chętne dziewczęta, mamy, nauczycielki, panie z Bychawy i okolicy, z różnych instytucji, do udziału w wydarzeniu #BeActive - Bądź Fit z „Hubalem”! Przyjdź i ćwicz razem z nami!!!

W ramach obchodów IV Europejskiego Tygodnia Sportu 25.09.2018 r. w ZSZ Nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie w godzinach 17.00 – 19.00  odbędą się zajęcia fitness dla dziewcząt i kobiet pod nazwą „Bądź Fit z „Hubalem”.
 
W programie krótkie sesje treningowe (10-20 minutowe), tak, by każda z pań mogła wybrać odpowiednią dla siebie formę aktywności. Należy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń, ewentualnie ręcznik, wygodny strój i butelkę wody. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. W przerwie między ćwiczeniami można będzie posilić się zdrową przekąską w naszej "Fit kawiarence”, wymienić się przepisami oraz uzyskać informacje o zdrowym stylu życia.
 
Zapraszamy chętne dziewczęta, mamy, nauczycielki, panie z Bychawy i okolicy, z różnych instytucji, do udziału w wydarzeniu #BeActive  - Bądź Fit z „Hubalem”! 
 
Europejski  Tydzień Sportu (ETS), jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Czwarta edycja Europejskiego Tygodnia Sportu odbędzie się we wszystkich państwach Unii Europejskiej w dniach od 23 do 30 września 2018 r. Kampania realizowana jest pod hasłem #BeActive – Bądź aktywny.
 
Podstawowym zadaniem tej inicjatywy jest angażowanie, uświadamianie i inspirowanie mieszkańców Europy do podejmowania aktywności fizycznej w codziennym życiu, a jej głównym celem jest popularyzacja sportu na poziomie lokalnym i integracja różnych grup wiekowych. ( www.etspolska.pl)
 
 
bądź fit hubalem
 
 
 
Powrót